МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

22 февруари 2021

22 февруари 2021

Стерјовски побара од сите да се почитува одлуката за употреба на македонските топоними во Мала Преспа

ДИЖС: Во тек е постапката за одобрување вработувања на нови инспектори

Поскапуваат горивата

Царовска за барањето на НСОН: Репрезентативен синдикат за образование е СОНК

Брнабиќ: На Србија и се доставени вкупно два милиона вакцини

Едногласна остра осуда за нападот врз конвој на ОН во ДР Конго

ЕМА ја потврди ефикасноста на АстраЗенека за сите возрасни групи

Истражување: Луѓето со екстремистички ставови ce помалку способни

Меркел бара постепено укинување на ограничувањата и повеќе тестирања

Земај: Состојбата со Ковид-19 во Косово е под контрола

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close