МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

3 февруари 2021

3 февруари 2021

Царовска во посета на Државната математичко-информатичка гимназија

Проекти за домување на Ромите во вредност од 3,2 милиони евра

Фондот за регионални предизвици ќе го објави повикот за поддршка на шест економиии од Западен Балкан

Пендаровски предлага пописот да се одржи во мај или јуни, Владата ветува независна статистичка операција, ВМРО-ДПМНЕ собира потписи за поништување на Законот

Макрон ветува вакцина за „сите Французи кои го сакаат тоа“ до „крајот на летото“ и снабдување на сиромашните земји

Истражување: Излекуваните пациенти од Ковид-19 се заштитени најмалку шест месеци

Уапсени 12 мексикански полицајци поради убиство на 19 лица во близина на границата со САД

Пентагон отстранува од функции стотици лојални на Трамп

ММФ му исплатиле на Мјанмар 350 милиони долари неколку денови пред државниот удар

Се продава купето на Моамер Гадафи

Back to top button
Close
Close