МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

2 февруари 2021

2 февруари 2021

Битиќи и Бектеши во посета на компанијата „Раде Кончар ТЕП“

Во тек разговорите за новиот антикризен пакет, се зголемува бројот на индустрии што бараат помош

Инвестициската програма на ЈПДП за годинава изнесува 16,010 милијарди денари

Собранието ќе одржи продолженија на две седници

Чешкиот амбасадор Томан во посета на Парламентот

Дутерте ја обвини ЕУ дека го блокира пристапот до вакцини

Советот на ЕУ усвои препораки за ограничувања на патувања

Во земјите што не сакаат правила, Ковид погоди посилно

Реал се сомнева дека Барселона со договорот на Меси го наруши финансискиот фер-плеј

Гугл ќе плати 3,8 милиони долари по обвинение за дискриминација

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close