МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

27 јануари 2021

27 јануари 2021

МЗ: Се намалува бројот на жени со тешка форма на рак на грло, се зголемува опфатот со ХПВ вакцинација  

Пендаровски се сретна со претставници на Агенцијата за остварување на правата на заедниците

Трендафилов очекува пресуди до крај на годината за истраги за перење пари

Владата останува посветена на спроведувањето на Договорот од Преспа

Секторска консултација за работата на Секторската работна група за правда

Дендиас за прелиминарни контакти со Турција: Важен, но не голем чекор

Во САД во јануари најмногу смртни случаи од почетокот на пандемијата

Рохани со критики за судењето на министерот за комуникации

Гејтс: На социјалните мрежи се шират „луди“ теории на заговор

Тинејџер го пријавил својот татко дека учествувал во нападот врз Конгресот

 

Back to top button
Close
Close