4 мај 2020

Казнени предлози против 30 лица поднесе ОЈО Скопје

Заев: Гоце Делчев е обединувачки симбол на македонската независност

Чулев: Викендот 55 лица не ја почитувале забраната за движење

Состојба со Ковид-19 во светот до 10 часот

Талибанците презедоа одговорност за напад врз воен комплекс за кој тврдат дека има загинати војници

Хафтор Бјорнсон подигна тег од 501 килограм (видео)

Конте сака да го покани Погба во Интер

Италијанските тимови сè уште немаат право да продолжат со тренинзите

 

 

Back to top button
Close
Close