МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

24 ноември 2020

24 ноември 2020

Продолжен рокот за аплицирање на повиците од четвртиот сет мерки за секторите туризам и угостителство

Пендаровски се сретна со претставници на Здружението на џез музичари и слободни уметници

Парламентарните партии не отстапуваат од ставовите за онлајн работење на пратениците со Ковид-19

Ангелов: Околу 150 полицајци и 300 припадници на Армијата ќе бидат ангажирани за обезбедување на здравствени објекти

ЕСМ за МИА: За „Белене“ не се наѕира почетокот, поперспективен е проектот во Александрополис

Косовските амбасади од 2021 година ќе имаат и аташеа за култура

Две дози од вакцината „Спутник V“ во странство ќе чинат 20 долари, во Русија е бесплатна

Судот од Стразбур ја осуди Турција за затворањето новинар без веродостојни факти

Моди ги повика индиските држави да постават фрижидери за вакцини

Абе: Во тек е истрага за финансирање на спорната вечера

Back to top button
Close
Close