МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

30 октомври 2020

30 октомври 2020

Во банките се чуваат над 418 милијарди денари, депозитите растат и во време на криза

Ребалансот во Собрание, се чекаат парите за мерките за олеснување на влиијанието од ковид-кризата

НАТО ни испраќа 60 респиратори за справување со последиците од Ковид-19

НУК се приклучи кон барањето за смена на директорот на Агенцијата за промоција на туризмот

Со омаж за Данило Коцевски почнуваат „Деновите на европско Скопје“

Почина митрополитот црногорско приморски Амфилохиjе

Лајен: Сите земји-членки на ЕУ во исто време ќе ја добијат вакцината против Ковид-19

Франција се затвора поради Ковид-19, нема влез во земјата

Болсонаро: Лудо е што се затворааат државите

Инстаграм во обид да го спречи ширењето лажни вести за претседателските избори во САД

 

 

 

Back to top button
Close
Close