МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

27 октомври 2020

27 октомври 2020

За утре закажаната судска расправа за „ТНТ“, одложена за 4 ноември

Мерките за заштита од КОВИД-19 не смеат да го попречуваат правото на правично судење, апелираат од коалицијата „Сите за правично судење“

Маричиќ на онлајн средба со еврокомесарот за правда Рејндерс: Сите реформи ќе бидат реализирани во блиска координација со ЕУ

ДИК ги потврди новите пратеници во Собранието

Османи: Како аспиранти за членство во ЕУ мора да демонстрираме успешен регионален концепт за интеграцијата на Ромите

Рама во Бејрут по повод реадмисијата на четири деца и една жена од кампот во Сирија

Италија, Шпанија и Полска поддржани со 17 милијарди евра од ЕУ

ЕК бара начин да го спречи штетното влијание на социјалните мрежи врз демократијата

Продолжуваа борбите во Нагорно-Карабах 

САД и Индија потпишаа договор за размена на податоци

 

Back to top button
Close
Close