МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

22 октомври 2020

22 октомври 2020

Министерот за информатичко општество Шаќири на вебинар за предизвиците на кибер безбедноста

Од понеделник кампања за поголема информираност на граѓаните за бесплатната правна помош

Врачени наградите на ЕУ за истражувачко новинарство за 2019 година

СКСЗМ одржа Годишно собрание, избрани новите структури за следниот мандат

Прогласени победниците на „Наградата за социјално претприемништво 2020“

Состанок на Битиќи со евроамбасадорот Гир – Пристапниот процес кон ЕУ национален интерес, посветеност кон реформите

Ангелов: Средствата од дипломатскиот хуманитарен концерт за поддршка на децата болни од рак

Кремљ: Русија не се меша во изборите во САД

Шведска ги укинува рестриктивните мерки за повозрасните луѓе

ЕУ: Членките на СЗО потранспарентно да известуваат за пандемијата

Back to top button
Close
Close