МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

21 октомври 2020

21 октомври 2020

Онлајн дебата „Слободен пристап до информации од јавен карактер во време на Ковид-19“

Oнлајн промотивен настан „Промовирање на заеднички вредности низ Европа“

Шекеринска на свечената заклетва и на промоцијата на питомци на Воената академија

Видео-конференција „Пандемијата и безбедноста Како понатаму?“

Нови ковид мерки – Угостителите ќе работат до 23 часот, администрацијата од дома, а јавниот превоз со преполовен капацитет

Нов дневен рекорд на заразени во Чешка, вонредна седница на Владата

Лајтхајзер: Трговските преговори меѓу САД и Британија напредуваат

На ОН ветени 1,7 милијарди долари за помош на земјите од Африка

Откриен тунел од Појасот Газа кон Израел

Трамп призна дека има сметка во кинеска банка

 

 

Back to top button
Close
Close