МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

19 август 2020

19 август 2020

Буџетот на ФИФА за 2019-2022 година е намален за 120 милиони долари

Состанок на челниците на косовките владејачки партии утре кај премиерот Хоти

Кривични пријави за советникот од Охрид Нефи Усеини и неговиот брат

Вонредни рестриктивни мерки на Миконос и Халкидики

Изложба на најзначајните икони по повод милениум од Бигорскиот манастир

Бродови на британската морнарица и на НАТО следеле девет руски брода на маневри во Северно и Балтичко море

Почна вонредниот самит на ЕУ за Белорусија

Конкурси за стипендии за додипломски и за докторски студии во странство за 2020/2021 година

Песков: Секое мешање однадвор во Белорусија е неприфатливо

Ковид-19 во Иран: Смртен биланс – над 20 илјади луѓе

Back to top button
Close
Close