МИА Бизнис 5+5Пакети

МИА Бизнис 5+5

31 јули 2020

31 јули 2020

Сугрески: Околу 70 милиони евра за инвестиции во Општина Битола

Струјата поскапува за 7,42 отсто, РКЕ не донесе одлука за цената на парното

Од Грција за Германија заминаа 90 бегалци – семејства со деца со сериозни здравствени проблеми

Француска компанија во Албанија ќе гради фотоволтаичен парк

Трамп се предомисли за одложувањето на изборите

Во Словачка прв смртен случај од Ковид-19 од мај

Во Авганистан убиени 15, повредени 80 цивили

МВР:Лажни покани до граѓани за истрага за измама во банка во име на Несторовска

Спасовски: Очекувам наскоро да се формира Влада, нема нови избори

Се затвораат дуќани, занаетчиите бараат поддршката да продолжи

Back to top button
Close
Close