0_Македонија.ПорталПолитика

Мијалков се бара и со меѓународна потерница

Министерството за внатрешни работи, на својата веб страница во делот на потраги, попладнево ја ажурираше објавената потерница по поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков, од национална во меѓународна потерница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close