Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Мета: Зголемено производство на канабис во изборна година е позната традиција

Албанскиот претседател Илир Мета обвини дека зголемено прозводство на канабис во изборни години е традиција, позната како „средство за искористување на криминалните групи за преземање контрола врз изборите“

Back to top button
Close
Close