BallkanKorrespondentë Botë

Meta: Nëse Rama fiton 71 mandate në zgjedhje, pa ndikuar gjatë votimit, do të jap dorëheqje dhe do të shkoj në opozitë

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka njoftuar dorëheqjen nëse kryeministri Edi Rama fiton 71 mandate në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, pa ndikuar gjatë votimit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close