БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Мета: На 25 април сенационален референдум за уривање на олигархискиот систем

Продолжуваат репликите од дистанца меѓу албанскиот претседател Илир Мета и премиерот Еди Рама, полни со обвинувања и навреди.

Back to top button
Close
Close