БалканДописници Свет

Мета го предизвика Рама: Го поканувам да направиме контрола на менталното здравје и тест за дрога

Претседателот Илир Мета, како што пренесува Ора њуз телевизија, гостувајќи во телевизиска емисија, јавно го поканил премиерот Еди Рама заедно да направат медицински преглед за менталното здравје и тест за дрога

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close