0_Магазин.ПорталСцена

Мет Дејмон во средновековен еп на Ридли Скот

Сценариото е напишано од Никол Холофсенер, Дејмон и Бен Афлек, којшто исто така глуми во филмот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close