0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Меси има неостварлива желба, да не биде популарен

Капитенот на Барселона, Лионел Меси, откри во интервју за шпанските медиуми дека има потреба од приватност

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close