0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Меси добитник на хуманитарна награда за мир и спорт

Меѓународната хуманитарна организација „Peace & Sport“ (мир и спорт) го избра напаѓачот на Барселона, Лионел Меси, за личност на годината

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close