EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Merkeli porosit gjermanët: Reduktoni konkatket dhe udhëtimet

 Kancelarja gjermane Angela Merkel i porositi bashkëqytetarët e saj  t'i kufizojnë kontaktet sociale dhe ta reduktojnë udhëtimin në minimum, pasi ishte konfirmuar rritje më e madhe ditore e numrit të pacientëve të rinj të infektuar me Kovid-19 në shtet. 

Back to top button
Close
Close