EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Merkeli: Gjendja epidemiologjike në Gjermani është shqetësuese

Kancelarja gjermane Angela Merkel është e shqetësuar për situatën aktuale epidemiologjike në atë vend dhe paralajmëroi se në Gjermani trendi do të jetë regjistrimi i 19.200 të sapo infektuarve në një ditë.

Back to top button
Close
Close