ЕвропаСвет.Слајдер

Меркел: Сакаме договор со Велика Британија, но не по секоја цена

Германската канцеларка Ангела Меркел изјави дека Брисел сака да постигне договор за излегувањето на Велика Британија од Европската Унија, но не по секоја цена

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close