0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Меркел: Не може Европа да ги решава сите светски проблеми

Европа не може да ги реши сите светски проблеми, а особено не оние што се премногу комплицирани, како што е овој на Блискиот Исток, изјави денеска германската канцеларка Ангела Меркел

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close