0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропа

Меркел: Мојот мандат го обележаа кризи

Германската канцеларка Ангела Меркел на денешната последна летна прес-конференција како канцеларка зборуваше за кризите за време на нејзиниот мандат и уште еднаш ги повика граѓаните да се вакцинираат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close