0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Merkel: Guximin politik të Zaevit dhe Ciprasit, ta ndjekin edhe liderët tjerë në rajon

Kancelarja gjermane Angela Merkel potencoi se rajoni i Ballkanit Perëndimor ka perspektivë evropiane, por edhe se paraprijnë edhe shumë kushte që të realizohen.

Back to top button
Close
Close