0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Merkel dhe Makron në takim në Berlin për politikën e jashtme dhe për pandeminë

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Emanuel Makron do të takohen sot në një darkë pune në Berlin për të diskutuar pandeminë e koronavirusit, rimëkëmbjen ekonomike, migrantët dhe marrëdhëniet me Turqinë dhe Rusinë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close