EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Merkel dëshiron nga 8 marsi në Gjermani të lehtësohen disa masa epidemiologjike

Kancelarja gjermane Angela Merkel, në takimin e ri të nesërm me kryeministrat e 16 krahinave gjermane, do të propozojë nga 8 marsi të lehtësohen kufizimet për kontaktet sociale në vend, theksohet në propozim vendimin që do të ofrohet në shqyrtim dhe miratim të shefave të rajoneve gjermane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close