EvropëEvropë.Portal

Merkel: Britania e Madhe do ta gjejë rrugën e vet

Kancelarja gjermane, Angela Merkel sot deklaroi se pret që Britania e Madhe ta gjejë rrugën e vet pas daljes nga Bashkimi Evropian dhe se nuk ka bazë për arrogancë ndaj vendit.

Back to top button
Close
Close