Svet.SlajderСвет

Меркел: Бајден донесе нов елан во работата на Г-7

Германската канцеларка Ангела Меркел изјави дека доаѓањето на Џо Бајден на власт во САД донесе нов елан во работата на Г-7

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close