0_Sport,PortalSport.SlajderTë Tjera

Mercedes dhe Hamilton arritën marrëveshje

Ekipi i Mercedesit publikoi vazhdimin e kontratës me Luis Hamilton. Kampioni aktual i Formula 1, do të vazhdojë të garojë për Mercedes edhe në sezonin 2021. Në të njëjtën kohë, thuhet se kontrata është hartuar për një vit.

Back to top button
Close
Close