0_Magazinë.PortalKuriozitete

Melania Tramp e dekoroi Shtëpinë e Bardhë për Krishtlindje

Zonja e parë e Amerikës, Melania Tramp e prezantoi Shtëpinë e Bardhë me pamjen e sivjetshme të Krishtlindjeve, të cilën e ka shpikur vetë dhe është bazuar në "pasuritë amerikane".

Back to top button
Close
Close