EvropëEvropë.Portal

Mej: Negociatat për Bregzit janë të vështira, po janë në përfundim

Kryeministrja britanike Tereza Mej mbrëmë ka thënë se negociatat për daljen e vendit të saj nga BE-ja, të cilat zhvillohen mes Londrës dhe Brukseli, janë

Back to top button
Close
Close