EvropëEvropë.Portal

Mej: Në interes të BE-së dhe Britanisë së Madhe është të ketë marrëveshje

Kryeministrja britanike Thereza Mej sot njoftoi se në interes të Bashkimit Evropian dhe Britanisë së Madhe është arritja e marrëveshjes për Bregzit.

Back to top button
Close
Close