0_Магазин.ПорталСцена

Меган Трејнор е бремена

Меган во интервју за „Шоуто на Хода и Џена“ вели дека тие двајца „не можат да спијат“ од возбуда. Таа во повеќе наврати напомнуваше дека сака големо семејство.

Back to top button
Close
Close