0_Магазин.ПорталЗанимливости

Меган Маркл наполни 40 години и има нова иницијатива

Меган Маркл вчера наполни 40 години и, по тој повод, од нејзиниот луксузен дом во Калифорнија зборуваше преку видеоврска со комичарката Мелиса Мекарти за нејзиниот нов „проект“.

Back to top button
Close
Close