0_Sport,PortalRezultatetSport.SlajderTenis

Medvedev për herë të parë mposhti Nadallin dhe u plasua në finalen e turneut përfundimtar ATP

Tenisti rus, Danill Medvedev mbrëmë e mposhti spanjollin Rafaell Nadall me rezultat 2-1, në sete 3:6, 7:6 dhe 6:3 në gjysmëfinalen e turneut përfundimtar të ATP-së në Londër.

Back to top button
Close
Close