0_Спорт.ПорталФудбал

Медиуми: Тотенхем не го продава Кејн

Англискиот прволигаш Тотенхем нема намера да му дозволи на својот напаѓач Хари Кејн да го напушти клубот на крајот од сезоната, јавуваат британските медиуми.

Back to top button
Close
Close