BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Media: Donaldi dhe Melania Trampi janë vaksinuar në janar

 Ish-presidenti amerikan Donald Tramp dhe bashkëshortja  e tij Melania janë vaksinuar kundër virusit korona në janar, derisa ende kanë qenë në Shtëpinë e Bardhë, kuptojnë mediat lokale nga burime të sigurta.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close