ВидеоСветСвет.Портал

Мечка влезе во град во Јапонија и нападна луѓе

Мечка влезе во населено место во Јапонија и повреди четири лица, по што била убиена, објави јапонската телевизија НХК.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close