0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Me vendosjen e luleve para përmendores së Goce Dellçevit u shënua 23 Tetori

Delegacionet e Kuvendit, Qeverisë dhe Kabinetit të Presidentit vendosën lule para përmendores të Goce Dellçevit në Parkun e Qytetit në Shkup, duke shënuar Ditën e luftës revolucionare maqedonase.

Back to top button
Close
Close