0_Македонија.ПорталОпштество

Меѓународниот балкански универзитет ќе додели стипендии на средношколците со најдобар постигнат успех

Меѓународниот балкански универзитет (МБУ) информира дека за академската 2021/2022 година ќе додели стипендии на средношколците кои покажале добар успех во средното образование, а сакаат школувањето да го продолжат на МБУ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close