0_Спорт.ПорталФудбал

Мејсон со победа дебитираше на клупата на Тотенхем

Екипата на Тотенхем вечерва во Премиер лигата триумфираше над Саутемптон со 2:1 во првиот натпревар предводен од клупата од Рајан Мејсон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close