EvropëEvropë.Portal

Më shumë se 50 kandidatë në garë për president në Ukrainë

Më shumë se 50 kandidatë kanë paraqitur kandidatura për zgjedhjet presidenciale në Ukrainë dhe kanë dorëzuar dokumentacione në Komisionin Qendror Zgjedhor, bëri të ditur sot Komisioni.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close