0_Maqedoni.PortalParashkimi i motitShoqëri

Më ftohtë në Berovë, për pasdite paralajmërohet shi

Moti është i kthjellët dhe kryesisht i qetë, ndërsa këtë mëngjes retë nga jugperëndimi po rriten.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close