0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Më ftohtë dhe më shumë borë në Kodrën e Diellit dhe Anet e Mavrovës

Më ftohtë sot në mëngjes është në Kodrën e Diellit, ku në orën 07:00 janë matur -12 gradë, pas çka me -10 gradë vijon Anet e Mavrovës, -7 Krusheva, -6 Pozharan dhe Gjurishte. Ohër dhe Pretor -4, Kriva Pallankë, Prilep, Berovë dhe Dibër -3, Tetovë -2, Shkup Zajpev Rid, Manastir, Shtip, Kumanovë dhe Vinicë -1, tregojnë të dhënat e Drejtorisë për punë hidrometeorologjike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close