0_Maqedoni.PortalShoqëriVideo deklaratë

Me dhjetë pastrues të ajrit u pajis Gjinekologjia në Çair

Shkup, 5 shkurt 2019 (MIA) - Me dhjetë pastrues të ajrit të cilësisë së lartë u pajis ISHP Spitali special i Gjinekologjisë dhe Akusherisë "Nëna Terezë" në Çair.

Back to top button
Close
Close