0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански секторОпштество

„Меѓаши“ ќе ги презентира наодите од работата на СОС-телефонот за деца и млади за 2020 година

Првата детска амбасада во светот „Меѓаши“ денеска ќе ги промовира наодите од работата на СОС телефонот за деца и млади за 2020 година. Настанот ќе се одржи во ТЦЦ Плаза, со почеток во 11:30 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close