0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalMKD-AL

Mbyllet një objekt hotelerik në Tetovë, ka punuar pas orarit të lejuar

Gjatë kontrollit në një objekt hotelerik në rrugën "JNA" në Tetovë, dje në orën 21:30, policët nga SPB Tetovë gjetën pesë persona - mysafirë dhe pronarin, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Back to top button
Close
Close