0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Мбапе се вакцинираше против Ковид-19 пред Еуро 2020

Напаѓачот на ПСЖ, Килијан Мбапе, се вакцинираше денеска против коронавирус во пресрет на првиот собир на француската репрезентација пред стартот на подготовките за претстојното Европско првенство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close